Cennik

Cennik pawilonów

Ze względu na fakt, iż każdy pawilon wykonujemy według indywidualnych projektów nie zamieszczamy sztywnych cenników i prosimy o kontakt w celu dokonania darmowej i niezobowiązującej wyceny obiektu uwzględniając wymagania potencjalnego inwestora.

Indywidualne podejście do klienta nie oznacza droższej inwestycji – wręcz przeciwnie: otrzymują Państwo obiekt przystosowany w 100% do Państwa potrzeb bez zbędnych kompromisów.

Dodatkowe wyposażenie

Na życzenie klienta możemy także wycenić dodatkowe wyposażenie pawilonu:

  • meble wykonane pod wymiar (płyta MDF, stal nierdzewna)
  • Wyposażenie zaplecza sanitarnego i magazynowego
  • rolety antywłamaniowe / okratowanie powierzchni przeszklonych
  • montaż klimatyzatora
  • wydzielenie komory chłodniczej/mroźni

Cennik usług ogólnobudowlanych

Minimalizowanie kosztów realizacji obiektu to jest to co nas wyróżnia pośród konkurencji, dlatego każdą inwestycję wyceniamy indywidualnie biorąc pod uwagę szereg czynników wpływających na cenę i otrzymują Państwo konkretną ofertę handlową.

Wstępna wycena – rozumiemy też obawy naszych potencjalnych klientów, którzy na etapie tworzenia biznesplanu i wyceny poszukują sztywnych cenników pawilonów, że taki pawilon handlowy w efekcie będzie droższy!

Uspokajamy

Wstępna wycena oferty (bez szczegółowych wymiarów) zawiera gwarancję, że ostateczna wycena nie będzie przewyższała kwoty wyceny początkowej dla takiej samej konfiguracji pawilonu.

Każda przygotowana oferta zawiera datę ważności – czas w którym możemy zagwarantować niezmienność cen oferowanych produktów i usług budowlanych. Po upływie tego terminu wystarczy przesłać zapytanie o aktualność cen w ofercie.